מי אנחנו

Jacobיעקב קוגן - מומחה מחשבים ואינטרנט

Shuliשולי פקר - שירות לקוחות

Roeiרועי פקר - מייסד ומנכ"ל

למה אנחנו?

הכל במקום אחד

אנו מספקים לך פתרון מחשוב כולל, הכולל מתן שירותי מחשוב ויעוץ בנוסף לאספקת מחשב מקצועי. כך שלא תצטרך לרכוש את המחשב אצלנו ולקבל שירותי מחשוב או יעוץ במקום אחר.

שירות VIP

אצלנו כל לקוח נחשב ל- VIP והשירות בהתאם. השירות אדיב, מהיר ומקצועי. אנו דוברים עברית, אנגלית, רוסית ואפילו אידיש, כך שתמיד תוכל לדבר איתנו בשפה הנוחה לך.

מקצועיות

בשנת 2011 הפכנו לשותף זהב של Intel. מאז, בכל שנה אנו עוברים קורסים ומבחנים של Intel לגבי הטכנולוגיות החדשות, כך שנוכל להתאים לך באופן המקצועי ביותר את הטכנולוגיות המתאימות לצרכיך.

הסיפור שלנו

לאחר שנתיים, בשנת 2011 הפכנו לשותף זהב של אינטל (Intel Technology Provider - Gold) שהפך אותנו למקצועיים ביותר לטכנולוגיות של Intel, שזה כולל מעבדים, ערכות שבבים, כונני SSD ועוד. מאז, בכל שנה אנו עוברים קורסים ומבחנים של Intel לגבי הטכנולוגיות החדשות, כך שנוכל להתאים ללקוח באופן המקצועי ביותר את הטכנולוגיות המתאימות לצרכיו.
לסיום, הן אם אתה לקוח פרטי והן אם אתה לקוח עסקי, יש לנו הרבה מה להציע לך, צור איתנו קשר ואני מבטיח לך שלא תתאכזב.

ממני,
רועי פקר
מייסד Compyoter

את Compyoter יסדתי בשנת 2009 לאחר שצברתי ניסיון רב בתחום המחשוב בחברה פרטית. הרעיון שעמד מאחורי ההקמה של Compyoter, היה לספק ללקוח מחשב מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, שזה כולל בניית המחשב מרכיבי חומרה מקצועיים בלבד והתאמתם אחד לשני כך שהלקוח יוכל להפיק את המקסימום מהמחשב שלו (בשפה מקצועית, מניעת צווארי בקבוק).
בנוסף, רציתי לספק ללקוח פתרון מחשוב כולל, הכולל מתן שירותי מחשוב ויעוץ ללקוח בנוסף לאספקת מחשב מקצועי. כך שהוא לא יצטרך לרכוש את המחשב אצלנו ולקבל שירותי מחשוב או יעוץ במקום אחר. זה גם נוח יותר ללקוח וגם במקרה של תקלה אין שתי חברות שיזרקו את אשמת התקלה אחת על השנייה ויתנערו מלקחת אחריות ולפתור את התקלה לשביעות רצונו של הלקוח.